Logo   ekonomicka správa       home
email
 
kameny
menu

 O mně
Minimalizovat

V oboru účetnictví pracuji od roku 1998. Na účetnictví a administrativní správu společenství vlastníků se specializuji od roku 2001. Dne 26.6.2018 jsem byla jmenována 1. soudním znalcem v oboru Ekonomika se specializací na účetnictví společenství vlastníků a bytových družstev v České republice. Zároveň jsem byla jmenována znalcem v oboru Ekonomika se specializací na rozúčtování nákladů na služby spojené s užíváním jednotek ve společenstvích vlastníků a bytových družstvech a výpočet nájemného. V seznamu znalců mne najdete kliknutím na tento odkaz: Ing. Věra Bugárová – znalec pro SVJ


Potřebujete-li vypracovat znalecký posudek nebo odbornou radu v oblasti účetnictví a ekonomické správy společenství vlastníků, stačí mi napsat e-mail na vera@ucetnictvisvj.cz. Zavolám vám, abych zjistila potřebné detaily a bude-li to v mých silách, ráda vám pomohu.

Za odborné poradenství a vypracování odborných posouzení si účtuji cenu ve výši 400,- Kč za každou započatou půlhodinu.


Hledáte-li dobrou a kvalifikovanou účetní pro své společenství vlastníků, která rozumí i administrativní správě domu (předpis záloh na služby, vyúčtování záloh na služby, tvorba rozpočtu, hospodaření SVJ, atd.) pak jsou mé služby vhodné pro domy, které si technickou správu (tj. opravy a údržbu domu) zajistí buď prostřednictvím externího technika nebo vlastními silami. Několikaleté zkušenosti mi totiž ukázaly, že v domech, kde není správce neomezeným vládcem (správce pro věci technické a správce pro věci administrativní a ekonomické jsou nezávislé právnické nebo fyzické osoby a musejí spolupracovat a navzájem se kontrolovat) funguje správa domu mnohem efektivněji a bezproblémověji, než v domech, kde kompletní správu domu zajišťuje jedna právnická nebo fyzická osoba. U menších domů zase platí, že vy - vlastníci, máte k domu bližší vztah a často víte nejlépe co váš dům po technické stránce potřebuje. Tento způsob správy domu funguje bez problémů a ke spokojenosti vlastníků již řadu let, jak ve velkých, tak v malých domech.

Za vedení účetnictví včetně administrativní správy domu si účtuji paušální cenu ve výši 160,- Kč za bytovou/nebytovou jednotku měsíčně.


Mezi mé klienty patří mimo jiné: Společenství pro dům Boloňská 604, Praha 10 (93 jednotek), Společenství pro dům čp. 450 v Rokytnici nad Jizerou (83 jednotek), Společenství vlastníků jednotek Mohylová 1965 (83 jednotek), Bytové družstvo Nedašovská 351-352, Praha 5-Zličín (28 jednotek).

Pokud nejste spokojeni se současnou správou vašeho domu, nebojte se zavedený způsob změnit. Naše spolupráce pro vás může být tím správným řešením. Individuální přístup a odbornost je zárukou spokojenosti mých klientů.

 

                                                                                Ing. Věra Bugárová

 


 

Současná situace u nás i ve světě mi není lhostejná. Proto část prostředků, které díky svým klientům získám, předávám prostřednictvím darů nadacím...

 

Uložit

     
Zaregistrovat se   Přihlásit se